Utwórz konto   |   Moje Konto   |   Koszyk   |   Zamowienia
 
 
 Home > Nowości > Sporty zimowe    


 
Ochraniacz męski UVEX - XXL
Symbol: US44.9.027.72.08
Rozmiar: XXL
Kolor: Szary/Czarny
Producent: Uvex
Cena:  519.90 PLN
J.miary: Sztuka
Dostępny:  Tak
 
Wysyłka: 2-7 dni
Oczekujemy na dostawe
7 do 21 dni
 

   Ilość:   

Zapytaj o produktKod z obrazka:

Opis:

Usztywniany ochraniacz marki Uvex jest niezbędnym elementem podczas ekstremalnych wyczynów narciarskich, snowboardowych bądź innych aktywności zimowych.
Ochraniacz, który jest wygodny, anatomicznie dopasowany, plastyczny oraz ze szczególną ochroną kości ogonowej. Ochraniacz męski spełnia wszelkie wymagane normy.
Wykonany jest z materiału SAS TEC, który jest odporny na zniszczenia, zapewnia ochronę, nawet po kilkukrotnym zderzeniu z twardą powierzchnią. Idealne dopasowanie ochraniacza zapewnia diamond anchor oraz d-strap.
Diamond anchor- jest to kotwica konstrukcji, która umieszczona pomiędzy łopatkami bezpiecznie utrzymuje ochraniacz na plecach, nie ograniczając ruchów.
Z kolei D-strap to boczne szelki poprowadzone wzdłuż mięśnia najszerszego grzbietu zapewniają odpowiednie dopasowanie oraz chronią przed przesuwaniem się ochraniacza w trakcie jazdy.
Szeroka gama rozmiarów- od S do XXL sprawia, że ochraniacz ten może być używany przez mężczyzn o różnej posturze.

PARAMETRY:

* Spełnia normy: CE/CE EN 1621-2, Level 1/ TUV GS

* Zapewnia anatomiczne dopasowanie

* Diamond anchor- jest to kotwica konstrukcji umieszczona pomiędzy łopatkami bezpiecznie utrzymuje ochraniacz na plecach, nie ograniczając ruchów

* D-strap to boczne szelki poprowadzone wzdłuż mięśnia najszerszego grzbietu zapewniają odpowiednie dopasowanie oraz chronią przed przesuwaniem się ochraniacza w trakcie jazdy

* Plastyczny

* Technologia 3D

* Zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania

* Ochraniacz kości ogonowej- specjalna konstrukcja tzw. plastra miodu doskonale dostosowuje swój kształt dla komfortowej ochrony kości ogonowej i pośladków

* Wykonany z materiału SAS TEC, który jest odporny na zniszczenia, zapewnia ochronę, nawet po kilkukrotnym zderzeniu z twardą powierzchnią. Po uderzeniu termoelastyczna pianka SAS-TEC, szybko powraca do swojego
pierwotnego kształtu, nie tracąc swoich ochronnych właściwości.

* Rozmiar: XXL (wysokość 195 cm. Dł. 0d ramion do pasa 45-50 cm)


Dodaj komentarz
Imię:

Treść:

Kod z obrazka:      
Nasze marki
Szybki kontakt
Newsletter
Email:Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GoMarket.pl informacji handlowych za pośrednictwem e-mail lub sms, w tym informacji o promocjach oraz ofertach specjalnych.